Heineken Česká republika

Heineken Česká republika

Heineken Česká republika

pivo | nealkoholické piva

Spoločnosť HEINEKEN Slovensko patrí do pivovarníckej skupiny HEINEKEN, ktorá má vo svete najširšie zastúpenie. HEINEKEN Slovensko je najväčšou pivovarníckou skupinou v Európe a treťou najväčšou na svete.


O spoločnosti Heineken Česká republika

Okrem globálnych pivných značiek Heineken a Amstel skupina vyrába a predáva viac ako 200 značiek piva, pôsobí vo viac ako 70 krajinách a zamestnáva vyše 85 000 ľudí.

HEINEKEN na Slovensku reprezentujú tri spoločnosti, Heineken Slovensko a.s., Heineken Slovensko Sladovne a.s. a Heineken Slovensko Distribúcia s.r.o., ktoré zamestnávajú takmer 700 ľudí na území celého Slovenska.

Heineken Slovensko je viac ako 19 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 42 %. Heineken Slovensko, a. s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.

Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. Od roku 2017 uviedol na trh aj slovenskú značku cideru Lišiak zo sadu.


Značky spoločnosti Heineken Česká republika

 • Březňák

  Březňák

  Pivo starej školy Už viac ako 260 rokov stojí pivovar Velké Březno hrdo na brehu Labe. Napriek všetkým zmenám, ktoré uplynulé roky priniesli, pivovar a jeho majstri zostávajú verní českej pivovarníckej tradícii. Za celé to obdobie odmietajú výstrelky moderných technológií a spoliehajú sa výhradne na svoju intuíciu, zmysly, poctivú ručnú prácu a kvalitné miestne suroviny. Nechajte sa uniesť chuťou piva, ktoré sa riadi pravidlami starej školy. Vybrané české suroviny, kvasenie v otvorených spilkách a poctivá práca, to všetko radí pivo Březňák medzi špičku súčasnej pivnej scény. Potešte sa jeho zlatistou farbou, nasajte vôňu žateckého poloraného červenáka, ponorte pery do krémovej peny a vychutnajte si osviežujúcu horkosť.

 • Heineken

  Heineken

  Globálne najznámejšia a najrozšírenejšia pivná značka Heineken má bohatú históriu a originálny pôvod. V roku 1873 bol Gerard Heineken tak hrdý na kvalitu svojho prémiového svetlého piva, že sa rozhodol dať svoje meno na každú jednu fľašu, ktorá opustila tento rodinný pivovar. Dnes, o štyri generácie neskôr, táto neúnavná oddanosť kvalite vyústila do 25 miliónov pív značky Heineken, ktoré si denne vychutnávajú ľudia v 192 krajinách!

 • Krušovice

  Krušovice

  Krušovické pivo je znalcami vysoko cenené pre svoju vskutku kráľovskú chuť, prémiovú kvalitu a viac ako 400-ročnú tradíciu. Tajomstvo kráľovskej chuti spočíva aj v ušľachtilých ingredienciách. Krištáľovo čistá voda pochádza z artézskych studní Křivoklátskych lesov, ktoré patria do biosférickej rezervácie UNESCO. Ďalšími vzácnymi ingredienciami sú svetoznámy žatecký chmeľ a prvotriedny slad z odrôd jačmeňa, skladovaný v českých sladovniach. Vďaka používaniu výhradne českých surovín sa pivo Krušovice môže hrdiť chráneným zemepisným označením „České pivo“.

  Vybraný akčný tovar značky Krušovice

  Krušovice Královská 10 svetlé výčapné pivo 0,5 l plech

  Krušovice Královská 10 svetlé výčapné pivo 0,5 l plech

  Cena 0,44

  Na predajni Billa

  Platnosť 14.8. - 20.8.2019

  -