Heineken Česká republika

Heineken Česká republika

pivo | nealkoholické piva

Spoločnosť HEINEKEN Slovensko patrí do pivovarníckej skupiny HEINEKEN, ktorá má vo svete najširšie zastúpenie. HEINEKEN Slovensko je najväčšou pivovarníckou skupinou v Európe a treťou najväčšou na svete.

O spoločnosti Heineken Česká republika

Okrem globálnych pivných značiek Heineken a Amstel skupina vyrába a predáva viac ako 200 značiek piva, pôsobí vo viac ako 70 krajinách a zamestnáva vyše 85 000 ľudí.

HEINEKEN na Slovensku reprezentujú tri spoločnosti, Heineken Slovensko a.s., Heineken Slovensko Sladovne a.s. a Heineken Slovensko Distribúcia s.r.o., ktoré zamestnávajú takmer 700 ľudí na území celého Slovenska.

Heineken Slovensko je viac ako 19 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 42 %. Heineken Slovensko, a. s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.

Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. Od roku 2017 uviedol na trh aj slovenskú značku cideru Lišiak zo sadu.

Značky spoločnosti

Březňák

Březňák

Pivo starej školy Už viac ako 260 rokov stojí pivovar Velké Březno hrdo na brehu Labe. Napriek všetkým zmenám, ktoré uplynulé roky priniesli, pivovar a jeho majstri zostávajú verní českej pivovarníckej tradícii. Za celé to obdobie odmietajú výstrelky moderných technológií a spoliehajú sa výhradne na svoju intuíciu, zmysly, poctivú ručnú prácu a kvalitné miestne suroviny. Nechajte sa uniesť chuťou piva, ktoré sa riadi pravidlami starej školy. Vybrané české suroviny, kvasenie v otvorených spilkách a poctivá práca, to všetko radí pivo Březňák medzi špičku súčasnej pivnej scény. Potešte sa jeho zlatistou farbou, nasajte vôňu žateckého poloraného červenáka, ponorte pery do krémovej peny a vychutnajte si osviežujúcu horkosť.

Heineken

Heineken

Globálne najznámejšia a najrozšírenejšia pivná značka Heineken má bohatú históriu a originálny pôvod. V roku 1873 bol Gerard Heineken tak hrdý na kvalitu svojho prémiového svetlého piva, že sa rozhodol dať svoje meno na každú jednu fľašu, ktorá opustila tento rodinný pivovar. Dnes, o štyri generácie neskôr, táto neúnavná oddanosť kvalite vyústila do 25 miliónov pív značky Heineken, ktoré si denne vychutnávajú ľudia v 192 krajinách!

Krušovice

Krušovice

Krušovické pivo je znalcami vysoko cenené pre svoju vskutku kráľovskú chuť, prémiovú kvalitu a viac ako 400-ročnú tradíciu. Tajomstvo kráľovskej chuti spočíva aj v ušľachtilých ingredienciách. Krištáľovo čistá voda pochádza z artézskych studní Křivoklátskych lesov, ktoré patria do biosférickej rezervácie UNESCO. Ďalšími vzácnymi ingredienciami sú svetoznámy žatecký chmeľ a prvotriedny slad z odrôd jačmeňa, skladovaný v českých sladovniach. Vďaka používaniu výhradne českých surovín sa pivo Krušovice môže hrdiť chráneným zemepisným označením „České pivo“.

Vybraný akčný tovar značky Krušovice

-36%Krušovice Královská 10 svetlé výčapné pivo 0,5 l plech

Krušovice Královská 10 svetlé výčapné pivo 0...

Na predajni:
Billa

Platnosť: 1.7. - 7.7.2020

Cena: 0,44

-29%Krušovice Královská 10 svetlé výčapné pivo 0,5 l plech

Krušovice Královská 10 svetlé výčapné pivo 0...

Na predajni:
TERNO

Platnosť: 2.7. - 8.7.2020

Cena: 0,49

Starobrno

Starobrno

História piva Starobrno siaha do druhej polovice 19. storočia. V roku 1872 sa na mieste pôvodného kláštorného pivovaru vybudoval moderný pivovar, ktorému sa hneď po jeho dostavbe začalo hovoriť starobrnenský. Starobrno je typické české pivo zlatistej farby, ktoré sa vyznačuje lahodnou plnou chuťou s jemnou horkosťou a typickou sladovou vôňou. Pri jeho varení sa kladie dôraz na tradičné postupy a výber tých najkvalitnejších surovín. Slovenský spotrebitelia si môžu Starobrno vychutnať v čapovanej podobe v obľúbenej krčme alebo v pohodlí svojho domova z 0,5l plechoviek a 0.5l sklenných flaš.

Zlatopramen

Zlatopramen

Prémiový produkt Zlatopramen sme mohli prvýkrát okúsiť v roku 1642. Tento líder v kategórii jedenáctistupňových pív u nás ponúka hutnú a plnú chuť, žiarivú zlatú farbu, bohatú penu, říz, jemné chmeľová aróma a obľúbenou príjemnú horkosť. Zlatopramen kladie dôraz nielen na tradíciu, ale aj na moderné chute a v roku 2012 predstavil nový rad ovocných pív Zlatopramen Radler s príchuťou pomaranča, grepu, citrónu a zázvoru.

Zlatý Bažant

Zlatý Bažant

Značka Zlatý Bažant predstavuje tradičné slovenské pivo, ktoré sa dlhodobo teší veľkej obľube domácich fanúšikov pivnej chuti, ale aj odborníkov zo zahraničia.

Vybraný akčný tovar značky Zlatý Bažant

Hostan

Hostan

"Dobrý ako vtedy", tak znie slogan piva Hostan. História značky je naozaj úctyhodná. Jedny z prvých zmienok o pive Hostan nájdeme už v listine Rudolfa Habsburského z roku 1278. Dnes si môžeme pochutnať na klasickom výčapným pive Naše pivko a jedenásťstupňový ležiaka Hostan Hradnej. V reštauráciách a krčmách si navyše môžeme objednať Hostan Naša pivo z tanku.

Louny

Louny

Meno Adolf Josef Schwarzenberg je neodmysliteľne späté s pivovarníckym remeslom v Lounoch. V roku 1890 tu totiž nechal vybudovať nový pivovar pýšiace sa na vtedajšiu dobu najmodernejšími technológiami. Rovnako ako vtedy, tak i dnes značka napĺňa svoje motto: "Zakaždým horké, zakaždým dobré". V portfóliu značky Louny nájdeme svetlé výčapné pivo aj svetlý ležiak.

Dačický

Dačický

Pivo Dačický získalo svoje meno podľa pôvodných majiteľov pivovaru v Kutnej Hore. Na etiketách piva Dačický nájdete obrázok Mikuláša Dačického, ktorý miloval bohémsky spôsob života a rodový erb. Ponuka číta ako svetlé výčapné pivo, tak svetlý ležiak.

Desperados

Desperados

Pivo vyostrené tequillou. Desperados predstavuje unikátny chuťový zážitok, ktorý kombinuje sladkosť chuti tequilly s horkosťou kvalitného svetlého piva. Desperados je jedinečnou prémiovou pivnou špecialitou. Má príchuť prírodnej arómy tequilly, ale zároveň rešpektuje chuť svetlého ležiaka. Vytvára tak špeciálne osviežujúce a chuťovo originálne pivo s obsahom alkoholu 5,9 %. Vychutnať si ho môžete najlepšie v originálnych 0,33l fľašiach, a to hlavne v baroch, na diskotékach, ale aj vo vybraných obchodoch.

Strongbow

Strongbow

Strongbow Apple Cider je osviežujúci alkoholický nápoj vyrobený z jabĺk. Jablká dozreté na slnku mu dávajú sviežu, sladkú chuť a zlatistú farbu, ktorá pripomína slnečné dni. Je to nápoj, ktorý si v spoločnosti priateľov radi vychutnajú muži aj ženy. Má osviežujúcejšiu chuť ako víno a zároveň sladšiu ako pivo. Značka Strongbow je najpredávanejším ciderom vo svete a vyrába sa kombináciou až dvanástich rôznych odrôd jabĺk. HEINEKEN je najväčším pestovateľom jabĺk určených na výrobu cideru vo svete s výmerou viac ako 3 500 hektárov vo Veľkej Británii a v Belgicku. Obsahuje 4,5% alkoholu a je k dispozícii v celom rade osviežujúcich a moderných príchutí.

Corgoň

Corgoň

Pivo Corgoň patrí už dlhoročne medzi najobľúbenejšie značky piva slovenských pivárov vďaka svojej vyššej horkosti, ktorá je pre pivo Corgoň charakteristická a čím sa odlišuje od ostatných pív na trhu. Korene piva Corgoň siahajú až do roku 1896, kedy sa v nitrianskom pivovare začalo variť pivo, ktoré si vo veľmi krátkom čase, vďaka svojej chuti, získalo veľkú obľubu. Vďaka svojej chlapskej horkej chuti patrí Corgoň medzi najoceňovanejšie značky piva v súťaži Slovenská pivná korunka, ktorú každý rok vyhlasuje Slovenské združenie výrobcov piva a sladu

Vybraný akčný tovar značky Corgoň

Kelt

Kelt

Tak ako boli Kelti tiež známi ako zruční a poctiví remeselníci, tak je pivo Kelt symbolom pre poctivé pivo, ktoré si získalo veľkú obľubu na celom Slovensku. Pre milovníkov piva je zlatou strednou cestou nielen pre svoju osviežujúcu vyváženú a jemnú chuť, ale aj pre rozumnú cenu a praktické balenie, čo dokazuje aj fakt, že pivo Kelt je od r. 2010 najpredávanejšou značkou piva na Slovensku. Jeho jemne horkastá chuť ideálne lahodí chuťovým pohárikom skúsených slovenských pivárov, ktorí vedia oceniť tvrdú prácu, čas a kvalitné suroviny, ktoré sú treba na výrobu tohto poctivého piva.

Martiner

Martiner

Martiner je pivo typické svojou jemnou chmeľovou arómou, harmonicky vyrovnanou nasladnutou a jemne horkou chuťou. Obľúbené je hlavne na strednom Slovensku. O kvalite piva Martiner svedčí aj získané ocenenie Strieborná pivná korunka 2009 v kategórii 12% pív, ktoré mu bolo udelené Slovenským združením výrobcov piva a sladu. V súčasnosti je pivo Martiner 12% dostupné v 0,5l sklenených vratných fľašiach. Štamgasti v regióne Turca si môžu vychutnať svoj obľúbený Martiner 12% taktiež v tradičnej a obľúbenej čapovanej forme.

Lišiak zo Sadu Sajder

Lišiak zo Sadu Sajder

d februára tohto roku je na trhu dostupná nová značka s "prefíkaným" názvom Lišiak zo Sadu Sajder, ktorý sa vyrába v Hurbanove. Slovenský cider Lišiak zo Sadu je osviežujúci alkoholický nápoj vyrobený podľa originálnej receptúry, kvasením prírodnej jablkovej šťavy. Lišiak zo Sadu Jablko je spojením sladších a kyslejších odrôd jabĺk, ktoré dáva vyniknúť sviežej jablkovej chuti nápoja. Lišiak zo Sadu Hruška je vďaka pridaniu prírodnej hruškovej šťavy typický sladšou ovocnou chuťou sadového ovocia. Obsahuje 4,5% alkoholu, najlepšie chutí vychladený na teplotu 4 - 5°C a podávaný na ľade. Obe príchute sú dostupné v balení v tradičnej 0,5l sklenej vratnej fľaši a v obľúbenej plechovke s objemom 0,5l.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.