I.D.C. Praha

I.D.C. Praha

slané | sušienky a oplátky

Spoločnosť I.D.C. Holding, a.s. je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva s ročnou výrobou a predajom dosahujúcim takmer 38 000 ton výrobkov a ročným obratom cca 112,6 mil. EUR. Spoločnosť vychádza z viac než 100 ročnej tradície výroby v trnavskom závode Figaro Trnava a z 60 ročnej tradície výroby trvanlivého pečiva v Pečivárňach Sereď.

O spoločnosti I.D.C. Praha

V prevádzkarňach spoločnosti I.D.C. Holding, a.s. sa vyrábajú obľúbené výrobky, pri výrobe ktorých sa uplatňuje tradičná receptúra s použitím najmodernejších zariadení a zohľadnení všetkých požiadaviek na kvalitu. Medzi najznámejšie produkty patria nepochybne Horalky, Tatranky, Mila, Mäta, Lina, Kávenky, Kakaové rezy. Z produkcie cukroviniek v prevádzkarni Figaro Trnava, patria medzi najobľúbenejšie určite mentolové karamely Snehulky, celý rad funkčných cukríkov pod značkou Verbena, lízanky, želé cukríky a banánky máčané v horkej čokoláde. Prevádzkareň  v Cíferi sa špecializuje na sezónne výrobky  (Veľká noc a Vianoce)  a prevádzkareň v Ilave zasa na  výrobu piškót. V Českej republike, v Poľsku, v Maďarsku a v Rusku má spoločnosť vybudované obchodné spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím. 

Značky spoločnosti

Sedita

Sedita

Medzi najznámejšie produkty patria nepochybne Horalky, Tatranky, Mila, Mäta, Lina, Kávenky, Kakaové rezy, mentolové karamely Snehulky, funkčné cukríky Verbena, lízanky, želé cukríky a banánky máčané v horkej čokoláde. Spoločnosť je zároveň najväčším výrobcom piškót na Slovensku a patrí medzi top producentov v strednej Európe.

Verbena

Verbena

Cukríky Verbena garantujú skutočný obsah extraktov liečivých rastlín. Svojím zložením reagujú na aktuálne trendy vývoja životného štýlu a ponúkajú aj iné benefity ako len uspokojenia generickej potreby - chuti na niečo sladké. To znamená, že Verbena príjemne chutí, no obsahuje aj výťažky z liečivých rastlín, ktorých pozitívne účinky sú nám už dlhé roky známe.

Ego

Ego

Cereálne sušienky Ego majú výbornú chuť, obsahujú vysoký podiel vlákniny a takmer 50% cereálií.

Bombi

Bombi

Značka Bombi cielia predovšetkým na chlapcov a dievčatá ktorí milujú ovocie, čokoládu a sladkosti vôbec. Siahnuť môžete po perníka Bombi Magic v kakaovej poleve s malinovým želé alebo ovocným džemom či ovocnom želé Bombi Bears v základnej variante alebo s kyslým posypom Bombi Sour faces. Bombi Softies sú ideálnou voľbou, ak máte chuť na niečo luxusnejšieho.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.