Johnson & Johnson

Johnson & Johnson

Johnson & Johnson

krémy | ústne vody

Johnson & Johnson sa už viac ako 120 stará o naše zdravie. Táto jedna z najväčších zdravotníckych spoločností na svete nám ponúka nielen široký sortiment výrobkov, ale aj komplex služieb poskytujúce zdravotnú starostlivosť, diagnostiku a prípravky ako voľnopredajné, tak lieky na predpis.


O spoločnosti Johnson & Johnson

Ďalším z tajomstiev vynik Spoločnosť Johnson & Johnson a spoločnosti pod touto značkou združené nájdeme v päťdesiatich siedmich krajinách po celom svete. Cieľom spoločnosti je starať o naše zdravie a pohodu.


Značky spoločnosti Johnson & Johnson

 • o.b.

  o.b.

  Tampóny o.b.® môžu všetky ženy a dievčatá používať už od roku 1950, kedy boli vyvinuté jednou z popredných gynekoložek. Vďaka diskrétnosti, spoľahlivé ochrane a neustálej inovácii sa môžu Tampóny o.b.® pochváliť milióny spokojných užívateliek po celom svete. V Českej a slovenskom republike sú dokonca najpredávanejšou značkou tohto typu intímnej hygieny. K dostaniu je niekoľko veľkostí typu Original, ProComfort ™, optiBalance ™ a ProComfort ™ NIGHT.

 • Listerine

  Listerine

  Chcete mať krásny úsmev? Vďaka ústnym vodám, zubným kefkám a dentálnym nitiam LISTERINE® sa vám to určite podarí. Zubná hygiena začína výberom kvalitného kefky a LISTERINE® REACH® ich ponúka celý rad. S medzizubnými priestory sa bez problémov vysporiada REACH® dentálne nite. Ústne vody LISTERINE® prvotriednej kvality preniknú aj do miest, s ktorými si zubné kefky a zubné nite neporadí. Naviac váš dych bude svieži po dlhú dobu.

  Vybraný akčný tovar značky Listerine

  Listerine Coolmint 500 ml

  Listerine Coolmint 500 ml

  Cena 3,99

  Na predajni Tescoinfo

  Platnosť 1.7. - 28.7.2019

  -