Mars International

Mars International

krmivo pre mačky | krmivo pre psov

Spoločnosť Mars, sídliaca v McLeane vo Virgínii, má čisté tržby viac než 33 miliárd USD a pôsobí v šiestich obchodných segmentoch zahŕňajúcich starostlivosť o domácich miláčikov, čokoládu, žuvačky Wrigley, potraviny, nápoje a Symbioscience

O spoločnosti Mars International

V roku 1911 Frank C. Mars vyrobil prvé tyčinky Mars vo svojej kuchyni v Tacome vo Washingtone a položil tak základy spoločnosti Mars ako spoločnosti vyrábajúcej cukrovinky. V roku 1920 sa Forrest E. Mars, Sr. pripojil k svojmu otcovi a spolu stvorili tyčinku MILKY WAY®. V roku 1932 sa Forrest, Sr. presťahoval do Veľkej Británie. Jeho snom bolo vytvoriť spoločnosť založenú na „vzájomnosti výhod“ pre všetky zúčastnené strany – táto vízia je základným princípom spoločnosti Mars, Incorporated aj dnes.

Značky spoločnosti

Whiskas

Whiskas

Mačky nemôžu odolať krmivu Whiskas®! Každá porcia je starostlivo vyvážená tak, aby obsahovala všetky živiny, vitamíny a minerály, ktoré vaša kočka potrebuje… a naviac chutí úžasne.

Vybraný akčný tovar značky Whiskas

Mars

Mars

Tyčinka MARS®, ktorý stála pri zrode spoločnosti Mars International v roku 1911, v súčasnosti patrí medzi najobľúbenejšie maškrty svojho druhu a je k dostaniu na celom svete. Bezpočet konzumentov si získala unikátnym spojením čokolády, nugátu a karamelu.

Snickers

Snickers

Tyčinka nabitá orieškami, karamelom a nugátom, zaliata mliečnou čokoládou. Neprestávaj a choď do SNICKERS!

Vybraný akčný tovar značky Snickers

Snickers Čokoládová tyčinka 50 g

Snickers Čokoládová tyčinka 50 g

Na predajni:
Billa

Platnosť: 4.12. - 10.12.2019

Cena: 0,42

Twix

Twix

Chrumkavá sušienka, lahodný karamel a jemná čokoláda. Jedinečná kombinácia. Ich spojenie robí z vášho TWIXu originál.

Orbit

Orbit

Žuvačky bez cukru, ktoré pomáhajú chrániť zuby tým, že prispievajú k udržovaniu rovnováhy pH v ústach.

Skittles

Skittles

Balíček plný malých pestrofarebných cukríkov SKITTLES® je k dostaniu už niekoľko desaťročí. Unikátny žuvacie cukríky vo farbe dúhy s chrumkavou krustou Skittles Fruits s ovocnou príchuťou, Skittles Wild Berry s príchuťou lesného ovocia a Skittles Crazy Sours kyslejšie s ovocnou príchuťou sa balia do 38g, 125g, 174g a 198g sáčkov.

Pedigree

Pedigree

V roku 1968 spoločnosť Mars International založila stredisko WALTHAM®, výskumné veterinárne centrum pre výživu malých zvierat. História značky Pedigree® však siaha až do roku 1960, kedy bola na trh uvedená konzerva s mokrým krmivom Chum. U nás sú produkty Pedigree® k dostaniu od roku 1991 a vyberať môžeme z celej škály granúl, konzerv a pochúťok vhodných pre psov všetkých veľkostí i plemien.

Vybraný akčný tovar značky Pedigree

Sheba

Sheba

Luxusná zmes jemných kúskov v lahodnej omáčke či želé. Jedinečná receptúra, za ktorú vám bude mačacie pradanie odmenou.

Dreamies

Dreamies

Dreamies mačka pochúťka je lahodný maškrta pre Vašu mačku s jedinečnou príchuťou. Krémová náplň v chrumkavom obale je presne to pravé pre všetky mačacie maškrtníkov

Kitekat

Kitekat

Krmivo Kitekat zaisťuje mačkám optimálne zdravie a obsahuje dôležité vitamíny a nenasýtené mastné kyseliny

Chappi

Chappi

Chappi® granule sú kompletné výdatné a chutné krmivo.V každom balení nájdete dôležité vitamíny a minerálne látky, ako aj cereálie a vlákninu na lepšie zažívanie, chutný zdroj bielkovín na žuvanie.

Uncle Bens

Uncle Bens

Uncle Ben's® používa vysoko kvalitné druhy ryže, z ktorých niektoré sú pestované špeciálne pre nás. Tieto druhy ryže poskytujú síce menší výnos, ale sú chutnejšie, menej lepkavé, mäkšie a ľahšie sa varia. Uncle Ben's® ryža je vyrábaná v kontinuálnom výrobnom procese na rozdiel od ostatných parbolizovaných ryží, ktoré sú vyrábané v jednotlivých šaržiach. Každá šarža má potom inú kvalitu. Kontinuálny výrobný proces zaručuje lepšiu kontrolu a preto tiež konzistentnú kvalitu. Uncle Ben's® je vlastníkom 4 špeciálnych patentov, ktoré môže používať len spoločnosť Mars. Tieto patenty umožňujú dodávať vyššiu kvalitu než väčšina ostatných producentov ryže.

Dolmio

Dolmio

Chutné talianske jedlo v pohodlí vášho domova? S omáčkami značky DOLMIO® si ho môžete pripraviť rýchlo a ľahko. Omáčky DOLMIO® sú inšpirované prvotriedne talianskou kuchyňou a sú vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií, bez konzervantov a umelých farbív. Ochutnáte najskôr Dolmio Bolognese alebo Dolmio Lasagne?

Royal Canin

Royal Canin

Základným princípom Royal Canin je „mačka a pes na prvom mieste“, čo znamená, že ku každej mačke a psovi pristupujeme individuálne a rešpektujeme ich špecifické potreby. Neustále sa snažíme vylepšovať naše receptúry v spolupráci s profesionálmi (veterinármi, chovateľmi a vedeckými pracovníkmi) s cieľom poskytovať čo najpresnejšie nutričné odpovede pre zlepšenie zdravia a zabezpečenie špecifických potrieb mačiek a psov.

m&m´s

m&m´s

M&M 's je obchodný názov cukrovinkového výrobku americkej firmy Mars, Inc. Jedná sa o čokoládové dražé, konkrétne malé kúsky čokolády namáčané v cukrovej poleve rôzne farby. Rovnako tak sa používajú rôzne druhy čokolády, ktorá ale môže byť nahradená aj napr. Arašidovým maslom, arašidy obalenými čokoládou, alebo len arašidy samotnými.

Bounty

Bounty

Je kokosová tyčinka namočená v mliečnej alebo tmavej čokoláde.

Doublemint

Doublemint

Doublemint žuvačky boli uvedené na trh v US v roku 1914 a od tej doby sú najlepšie predávanými žuvačky na svete. Dnešné verzia Doublemint žuvačiek vydrží dlhšie, než tie predchádzajúce.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.