Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser

mydlá | soľ do umývačky | tablety do umývačky

Spoločnosť Reckitt Benckiser je nadnárodná spoločnosť so sídlom v Anglicku. Pôvodne však bola založená roku 1823 v Nemecku. Reckitt Benckiser sa zameriava na výrobu zdravotníckych, chemických a hygienických výrobkov.


O spoločnosti Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser vyrába produkty rôznych značiek, pričom medzi nejnzámější u nás patrí Air Wick, Calgon, Durex, Finish, Woolite a ďalšie.


Značky spoločnosti Reckitt Benckiser

 • Air Wick

  Air Wick

  Osviežovače vzduchu a vôňa domova Air Wick sú ideálne pre každý typ domácnosti. Bohatá paleta vôní ponúka možnosť vybrať tú správnu pre danú príležitosť, náladu či ročné obdobie. Siahnuť môžete po elektrickému osviežovači vzduchu, automatickému spreji, vonné sviečke, osviežovači vzduch s postupným uvoľňovaním či klasickom rozprašovači. Značka Air Wick myslela aj na osviežovače vzduchu do auta.

 • Calgon

  Calgon

  Výrobky značky Calgon sa zameriavajú na kompletnú ochranu práčok pred vodným kameňom, ktorý sa vytvára v tvrdej vode. Ak budete používať prášok, gél či tabletky Calgon, nielenže ochráni svoju práčku pred poškodením, ale navyše aj ušetríte, pretože vodný kameň znižuje účinok pracieho prášku a usadený na vykurovacom telese zvyšuje spotrebu el. energie.

 • Durex

  Durex

  Značka Durex sa už 80 rokov zaoberá výrobou produktov, ktoré vám zaistia bezpečný a príjemný sexuálny zážitok. Kondómy Durex sú vyrábané iba z najkvalitnejšej surovín a dôkladne testované. Vybrané vzorky sú nahustené, naplnené vodou aj dermatologicky testované. Pre maximálny zážitok z milostného aktu môžete vyberať z kondómov rôznych veľkostí, hrubosťou, vôňu i farieb. Opomenuté nezostali ani lubrikačné a masážne gély.

  Vybraný akčný tovar značky Durex

  Durex Feel 18 ks

  Durex Feel 18 ks

  Cena 10,99

  Na predajni 101 DROGERIE

  Platnosť 14.8. - 27.8.2019

  -