Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser

WC | detská kozmetika | gély a kapsule | mydlá | leštidlo do umývačky | soľ do umývačky | tablety do umývačky

Spoločnosť Reckitt Benckiser je nadnárodná spoločnosť so sídlom v Anglicku. Pôvodne však bola založená roku 1823 v Nemecku. Reckitt Benckiser sa zameriava na výrobu zdravotníckych, chemických a hygienických výrobkov.

O spoločnosti Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser vyrába produkty rôznych značiek, pričom medzi nejnzámější u nás patrí Air Wick, Calgon, Durex, Finish, Woolite a ďalšie.

Značky spoločnosti

Air Wick

Air Wick

Osviežovače vzduchu a vôňa domova Air Wick sú ideálne pre každý typ domácnosti. Bohatá paleta vôní ponúka možnosť vybrať tú správnu pre danú príležitosť, náladu či ročné obdobie. Siahnuť môžete po elektrickému osviežovači vzduchu, automatickému spreji, vonné sviečke, osviežovači vzduch s postupným uvoľňovaním či klasickom rozprašovači. Značka Air Wick myslela aj na osviežovače vzduchu do auta.

Vybraný akčný tovar značky Air Wick

Calgon

Calgon

Výrobky značky Calgon sa zameriavajú na kompletnú ochranu práčok pred vodným kameňom, ktorý sa vytvára v tvrdej vode. Ak budete používať prášok, gél či tabletky Calgon, nielenže ochráni svoju práčku pred poškodením, ale navyše aj ušetríte, pretože vodný kameň znižuje účinok pracieho prášku a usadený na vykurovacom telese zvyšuje spotrebu el. energie.

Vybraný akčný tovar značky Calgon

Durex

Durex

Značka Durex sa už 80 rokov zaoberá výrobou produktov, ktoré vám zaistia bezpečný a príjemný sexuálny zážitok. Kondómy Durex sú vyrábané iba z najkvalitnejšej surovín a dôkladne testované. Vybrané vzorky sú nahustené, naplnené vodou aj dermatologicky testované. Pre maximálny zážitok z milostného aktu môžete vyberať z kondómov rôznych veľkostí, hrubosťou, vôňu i farieb. Opomenuté nezostali ani lubrikačné a masážne gély.

Vybraný akčný tovar značky Durex

Finish

Finish

História značky Finish siaha až do 50. rokov minulého storočia, ale v súčasnosti je najväčším svetovým výrobcom prostriedkov používaných v umývačkách riadu a pýši sa mnohými prvenstvami (napríklad prvý biologický prášok, prvá dvojvrstvová tableta či prvé lisované kapsule so systémom troch komôr). Finish ponúka širokú paletu umývacích a podporných prostriedkov pre umývačky riadu. Medzi obľúbené produkty patria napríklad Quantum Power & Pure, All in 1 Power & Pure, prášok so sviežou vôňou citrónu či osviežovač Finish citrón a limetka.

Vybraný akčný tovar značky Finish

Woolite

Woolite

Prášky na pranie Woolite si spotrebitelia obľúbili predovšetkým pre ich kvalitu a všestrannosť. Produkty Woolite vás nielen zbaví špiny a nevzhľadných škvŕn, ale navyše chráni látky pred nechceným vyblednutím a stratou tvaru. Vyberať môžete z celej škály pracích prostriedkov vhodných pre čierne, biele a farebné prádlo. K dostaniu sú aj populárne gélové vrecku.

Vanish

Vanish

Vanish prináša najlepšie riešenie odstránenie škvŕn pre každú príležitosť. Vanish, odborník na odstraňovanie škvŕn, vyrába produkty pre odstránenie snáď každej škvrny, na ktorú si spomeniete, vrátane naozaj ťažko odstrániteľných zaschnutých škvŕn, s ktorými sa ľudia stretávali snáď od nepamäti.

Vybraný akčný tovar značky Vanish

Lanza

Lanza

Spoločnosť Reckitt Benckiser vyrába a dodáva niekoľko druhov pracích prostriedkov pod značkou LANZA. V novej rade LANZA Max 3 ponúka pracie prášky a gély rôzne gramáže na biele i farebné prádlo. Lanza vždy využíva silu mydla, ktoré prirodzene odstráni škvrny, silu bioenzýmov, ktoré rozložia škvrny, bieliace silu u Lanza Regular (na biele prádlo) a silu detergentu (gély a Color prášok). Novinkou sú aj veľmi obľúbené prác kapsule, ktoré sú koncentrovanejšie a tým účinnejšie na naozaj odolné škvrny. Ich prednosťou je aj jednoduché dávkovanie.

Dettol

Dettol

Kým Dettol začal s prevenciou infekcií a chorôb v nemocniciach v Spojenom Kráľovstve, misia našej značky bola oveľa väčšia. Aby udržal zdravie ľudí, Dettol potreboval ochrániť rodiny ako súčasť ich každodenného dňa v ich domovoch. To je naša misia pre zdravie. Našou prvou úlohou bola prvá pomoc, prevencia porezania a odrenín pred infekciou. Od tej doby sa naša misia rozšírila na prevenciu šírenia chorôb spôsobených baktériami na našich rukách, telách, bielizni a povrchoch. Teraz ponúkame veľa produktov, všetky navrhnuté k ochrane rodín pred baktériami a chorobami.

Nurofen

Nurofen

Nurofen sa užíva pri miernych až stredne silných bolestiach hlavy, chrbta, menštruačných bolestiach, bolestiach zubov, bolestiach svalov a kĺbov, horúčke a bolestiach pri chrípke a prechladnutí.

Scholl

Scholl

Naše nohy nás podopierajú, dodávajú nám stabilitu a umožňujú nám chôdzu, beh a pohyb - zdravé nohy sú súčasťou zdravého tela. História značky Scholl pokračuje s rovnakou vášňou a filozofiou ako za čias svojho zakladateľa - naším poslaním je zlepšovať zdravie, komfort a celkovú pohodu ľudí prostredníctvom starostlivosti o ich nohy.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.