Storck

Storck

čokolády | cukríky | sušienky a oplátky

Zamestnanci spoločnosti Storck každý deň pracujú na tom, aby bol svet o trochu sladší, vrelší a veselší. Skvelý pocit z toho, keď spravíme radosť sami sebe alebo niekomu inému, je totiž univerzálny – bez ohľadu na národnosť a kultúru.

O spoločnosti Storck

Cukrovinky rôznych značiek od spoločnosti Storck sú jednoducho súčasťou ľudských životov. Pozná ich takmer každý. Ktokoľvek už ochutnal jeden druh alebo aj všetky, prípadne ich niekomu venoval ako darček. Vďaka vysokej kvalite výrobkov spoločnosti Storck a potešeniu z ich výbornej chuti sa počet našich fanúšikov po celom svete stále zvyšuje.

Značky spoločnosti

nimm2

nimm2

nimm2 je obľúbená maškrta detí aj dospelých už od roku 1962 a patrí k najznámejším značkám tvrdých cukríkov v Nemecku. Sortiment značky sa neustále rozrastá. V súlade so svojím heslom „vitamíny a sladkosti“ ponúka rad nimm2 rôzne druhy veselých a sladkých maškŕt.

Vybraný akčný tovar značky nimm2

-20%Storck Nimm2 100 g

Storck Nimm2 100 g

Na predajni:
Tesco: malé hypermarkety, veľké hypermarkety, obchodné domy.... viac možností

Platnosť: 9.10. - 22.10.2019

Cena: 0,63

-18%Storck Nimm2 90 g

Storck Nimm2 90 g

Na predajni:
Billa

Platnosť: 16.10. - 22.10.2019

Cena: 0,89

Toffifee

Toffifee

Elegantný vzhľad, bohatá chuť vnútri. V roku 1973 sme v Nemecku prvýkrát predstavili Toffifee ako prvé cukrovinky svojho druhu na svete. Dnes si na nich pochutnávajú ľudia vo viac ako sto krajinách, pretože ich unikátna kombinácia ingrediencií chutí naozaj každému: chrumkavý lieskový oriešok v delikátnom karameli, s nugátovým krémom a kvapkou horkej čokolády navrchu.

Mamba

Mamba

Žuvacie karamelky Mamba sa už vyše 60 rokov tešia veľkej obľube u detí aj dospelých. Lahodné ovocné žuvacie karamelky vyrábame v širokej škále rôznych variantov a balíme ich do praktických balení, ktoré sú ideálne, keď sa chcete rozdeliť. Aká je vaša najobľúbenejšia príchuť?

ICEfresh

ICEfresh

Osviežujúci mäta a skvelá ovocná chuť, to sú cukríky ICEfresh. Ak chcete na vlastnej koži okúsiť mrazivú dlhotrvajúcu sviežosť, sú pastilky ICEfresh tou správnou voľbou.

BENDICKS

BENDICKS

Anglické čokoládové cukríky Bendicks patrí k najlepším a najkvalitnejším mintovým cukríkom svojho druhu na trhu. Luxusná značka cukroviniek Bendicks bola založená v roku 1930 pánom Benson a plukovníkom Dickson vo Veľkej Británii.

Wertherʼs Original

Wertherʼs Original

Smotanové cukríky Werther’s Original už celé generácie symbolizujú lahodné potešenie a sladkú chuť detstva. Rad Werther’s Original sa navyše od svojho vzniku rozrástol o ďalšie varianty karameliek i karamelových a čokoládových špecialít, starostlivo vyrobených s láskou a len z tých najlepších ingrediencií.

Vybraný akčný tovar značky Wertherʼs Original

RIESEN

RIESEN

RIESEN bola celkom prvá značka cukríkov v Nemecku. Fanúšikovia RIESEN na celom svete dodnes milujú ich mimoriadne intenzívnu čokoládovú chuť. Tajomstvo spočíva v hustej karamelovej náplni, ktorá je pokrytá silnou vrstvou horkej čokolády.

merci

merci

Najjemnejšia čokoláda, vyrobená z vybraných ingrediencií a jednotlivo balená v zlatej fólii: práve vďaka tomu je merci u zákazníkov také obľúbené, a to už od roku 1965. A niet sa čo diviť, pretože je to ideálny darček vyjadrujúci zvláštne poďakovanie. Ďakujem znamená merci – merci za to, že si.

Vybraný akčný tovar značky merci

-32%Merci Finest Selection 250 g

Merci Finest Selection 250 g

Na predajni:
TERNO

Platnosť: 10.10. - 16.10.2019

Cena: 3,39

-26%Merci Finest Selection 250 g

Merci Finest Selection 250 g

Na predajni:
Kraj

Platnosť: 10.10. - 16.10.2019

Cena: 3,69

Merci Finest Selection 250 g

Merci Finest Selection 250 g

Na predajni:
Tesco: supermarkety

Platnosť: 16.10. - 22.10.2019

Cena: 4,99

Knoppers

Knoppers

Oblátky Knoppers s mliečnou a lieskovcovou náplňou sa začali predávať v roku 1983 a zákazníci si ich okamžite obľúbili. Krehké pečené oblátky, lahodné mlieko a chutný nugátový krém ešte vylepšujú chrumkavé kúsky pražených lieskových orieškov. Či už ste v práci, v škole alebo na ceste, doprajte si príjemnú pauzu s chrumkavými a lahodnými oblátkami Knoppers – povzbudia vás a pomôžu vám na chvíľu zabudnúť na starosti.

Vybraný akčný tovar značky Knoppers

-17%Storck Knoppers 25 g

Storck Knoppers 25 g

Na predajni:
TERNO

Platnosť: 10.10. - 16.10.2019

Cena: 0,35

Bunte Welt

Bunte Welt

Sortiment výrobkov spoločnosti Storck skvele dopĺňa pestrá rad bonbónových špecialít, v ktorej sa snúbi tradičná vysoká kvalita Storck a priaznivá cena. Tento rad je mimoriadne rozmanitá a ponúka všetky pochúťky, ktoré majú spotrebitelia radi, od ovocných, karamelových a čokoládových cukríkov až po osviežujúci pepermintové a eukalyptové cukríky. Každý si niečo vyberie - pestrý svet cukríkov Storck si zamilujú deti i dospelí.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.