Zott

Zott

Zott

mliečné dezerty

Zott je nemecká mliekareň so sídlom v Mertingene. Spoločnosť založená v roku 1926 je nezávislým rodinným podnikom a patrí (2014) medzi popredné mliekarne v Európe.


O spoločnosti Zott

Vyrábajú sa mliečne výrobky ako jogurty, dezerty a syry. Okolo 4400 producentov mlieka zásobuje výrobne v Nemecku, Poľsku a v Bosne a Hercegovine. V roku 2014 spracovala skupina Zott približne 962 000 000 litrov mlieka.


Značky spoločnosti Zott

 • Jogobella

  Jogobella

  Jogurty Jogobella sú povestné svojou štedrosťou ovocie. Jahodové, čučoriedkové aj jablčné jogurty Jogobella sú plné extra veľkých kúskov starostlivo vybraného ovocia. Okrem toho sa výrobok vyznačuje vysokou kvalitou jogurtu a absenciou konzervačných látok.

 • Monte

  Monte

  Monte v sebe v dokonalej harmónii snúbi kombináciu krému z čerstvého mlieka, jemné čokolády a lieskových orieškov. Prvýkrát sme tento strakatý dezert mohli ochutnať 1. apríla 1996, čo je aj dátum pomyselných narodenín tejto pochúťky. V posledných rokoch sa Monte snažilo osloviť širšie pole zákazníkov a priviedlo na trh Monte mliečny dezert v dvojkomorovom kelímku a delikátna mliečny rez.

  Vybraný akčný tovar značky Monte

  Zott Monte 150 g

  Zott Monte 150 g

  Cena 0,79

  Na predajni Tescoinfo

  Platnosť 1.7. - 28.7.2019

  -