Henkel

Henkel

WC a odpady | gély a kapsule | pracie prášky | deodoranty | sprchovacie gély a peny | farba na vlasy | laky a tužidlá | šampóny a kondicionéry | leštidlo do umývačky | ručné umývanie | soľ do umývačky | tablety do umývačky

Viac ako 140 rokov úspešnej značky! „Tvorba trvalo udržateľnej hodnoty” je naším cieľom a záväzkom, ktorý spája nás všetkých, ktorí pracujeme v spoločnosti Henkel.

O spoločnosti Henkel

Spoločnosť Henkel pôsobí celosvetovo s vyrovnaným a diverzifikovaným portfóliom produktov. Vďaka silným značkám, inováciám a technológiám zastáva Henkel vedúce postavenie na trhu tak v spotrebiteľských, ako aj priemyselných odvetviach. V oblasti lepidiel je Henkel divízia Adhesive Technologies celosvetovým lídrom na trhu medzi všetkými priemyselnými segmentmi. V oblastiach Beauty Care a Laundry & Home Care je Henkel na vedúcich pozíciách vo viacerých trhoch a kategóriách vo svete. Spoločnosť bola založená v roku 1876 a má za sebou viac než 140 rokov úspešného podnikania. Henkel zamestnáva viac ako 53 000 ľudí po celom svete, ktorí spolu tvoria zanietený a veľmi rôznorodý tím spájaný spoločnou firemnou kultúrou, cieľmi vytvárať hodnoty udržateľnosti a spoločné hodnoty. Ako uznávaný líder v oblasti udržateľnosti, je Henkel na popredných priečkach v mnohých medzinárodných indexoch a hodnoteniach. Prioritné akcie spoločnosti Henkel sú evidované v indexe DAX na nemeckej burze cenných papierov.

Značky spoločnosti

Fa

Fa

Fa je jednou z najznámejších značiek na trhu starostlivosti o telo a zároveň je lídrom na európskom trhu. Produkty značky Fa môžete nájsť aj v regiónoch Blízkeho východu, Afriky či Ázie a spotrebitelia na celom svete môžu objaviť pocit neodolateľne sviežej a jemnej pokožky.

Vybraný akčný tovar značky Fa

-26%Fa deodorant 150 ml

Fa deodorant 150 ml

Na predajni:
Tesco: malé hypermarkety, veľké hypermarkety, obchodné domy.... viac možností

Platnosť: 27.5. - 9.6.2020

Cena: 1,69

Fa Antiperspirant 150 ml

Fa Antiperspirant 150 ml

Na predajni:
dm drogerie markt

Platnosť: 1.6. - 30.6.2020

Cena: 1,99

Bref

Bref

Bref ponúka hygienickú čistotu a sviežosť pre vašu toaletu. Celosvetovo je značka Bref dostupná v kategórii starostlivosti o WC v nasledujúcich krajinách: Francúzsko Španielsko, Belgicko, Taliansko, Grécko, Švédsko, Fínsko, Cyprus, Južná Kórea, Kanada, Mexiko, Guatemala, Panama, Kosta Rika, Angola, Rusko rovnako ako aj v krajinách strednej a východnej Európy.

Vybraný akčný tovar značky Bref

-36%Bref 6x Effect 750 ml

Bref 6x Effect 750 ml

Na predajni:
101 DROGERIE

Platnosť: 6.5. - 23.6.2020

Cena: 1,79

Ceresit

Ceresit

Stavebné projekty predstavujú komplexnú činnosť vyžadujúcu špecializované produkty. Všetky riešenia, ktoré sú ponúkané pod značkou Ceresit, sú založené na kvalite a dlhoročných skúsenostiach. Vo svojich kľúčových kategóriách poskytuje značka Ceresit širokú škálu produktov a systémových riešení pre keramické obklady a dlažbu, hydroizoláciu či tepelnú izoláciu budov.

Pattex

Pattex

Pattex je spoľahlivým partnerom pre profesionálov aj bežných spotrebiteľov pri rozvíjaní ich schopností a ponúka im jednoduché a praktické riešenie projektov s lepením.

Persil

Persil

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý samostatne aktívny prací prostriedok, vďaka čomu sa namáhavé čistenie bielizne stalo minulosťou. Od tej doby sa Persil prostredníctvom inovácií vždy prispôsoboval meniacim sa potrebám spoločnosti a prinášal inovácie ci už vo forme prvého pracieho prostriedku na farebné oblečenie alebo pracieho gélu. Zároveň Persil ako prvý uviedol v roku 1986 prací prostriedok bez fosfátov, čím ukázal, že ochrana životného prostredia je dôležitou súčasťou značky.

Vybraný akčný tovar značky Persil

-48%Persil Gel prací prostriedok 100 praní 5 l

Persil Gel prací prostriedok 100 praní 5 l

Na predajni:
101 DROGERIE

Platnosť: 27.5. - 9.6.2020

Cena: 13,49

Persil Gel prací prostriedok 100 praní 5 l

Persil Gel prací prostriedok 100 praní 5 l

Na predajni:
dm drogerie markt

Platnosť: 1.6. - 30.6.2020

Cena: 13,99

Persil Gel prací prostriedok 36 praní 1,8 l

Persil Gel prací prostriedok 36 praní 1,8 l

Na predajni:
dm drogerie markt

Platnosť: 1.6. - 30.6.2020

Cena: 7,99

Perwoll

Perwoll

Perwoll poskytuje najlepšiu aktívnu ochranu farieb a vlákien vášho oblečenia.

Vybraný akčný tovar značky Perwoll

-43%Perwoll 45 pracích dávok

Perwoll 45 pracích dávok

Na predajni:
Billa

Platnosť: 3.6. - 9.6.2020

Cena: 5,49

Schwarzkopf

Schwarzkopf

Schwarzkopf je známa značka vlasovej kozmetiky, ktorá reprezentuje kvalitu, skúsenosti, inovácie a už viac ako 120 rokov získava plnú dôveru svojich zákazníkov. Značka Schwarzkopf je spájaná s neustálymi inováciami, spoľahlivosťou, kvalitou, dôverou a spôsobilosťou – toto sú základy, na ktorých stojí náš biznis. Našou hlavnou motiváciou je vášeň pre krásne vlasy, čo sa odzrkadľuje v každom z našich produktov.

Silan

Silan

História Silanu siaha späť do roku 1969, kedy sa Silan prvýkrát objavil so sloganom “Boj s nepoddajnosťou”. Henkel sľúbil svojim zákazníkom jemnú bielizeň namiesto tvrdej a nepoddajnej. V polovici 70-tych rokov si ľudia uvedomili, že Silan neslúži len na zmäkčovanie oblečenia, ale ponecháva ho tiež krásne voňavé.

Ceresit Stop Vlhkosti

Ceresit Stop Vlhkosti

Ceresit Stop vlhkosti, nový systém pohlcovania vlhkosti od spoločnosti Henkel optimalizuje nadmernú vlhkosť vzduchu prostredníctvom 360° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje tak vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizuje zápach bez potreby elektriny.

Somat

Somat

Somat je expert pre automatické umývanie riadu s maximálnym čistiacim výsledkom bez žiadnej dodatočnej námahy pri odmáčaní. Za viac ako 50 rokov nemeckých technológií značky Somat sa podarilo jasne zamerať na potreby spotrebiteľa a inovácie. Portfólio ponúka širokú škálu čističov a aditív vrátane viacerých inovatívnych riešení.

Vybraný akčný tovar značky Somat

-45%Somat tablety na automatické umývanie riadu 100ks 1800 g

Somat tablety na automatické umývanie riadu ...

Na predajni:
101 DROGERIE

Platnosť: 27.5. - 9.6.2020

Cena: 11,99

-45%Somat tablety na automatické umývanie riadu 120ks 2100 g

Somat tablety na automatické umývanie riadu ...

Na predajni:
Tesco: supermarkety

Platnosť: 27.5. - 9.6.2020

Cena: 10,99

-28%Somat Soľ 1,5 kg

Somat Soľ 1,5 kg

Na predajni:
TERNO

Platnosť: 28.5. - 3.6.2020

Cena: 2,29

-24%Somat Oplachovací prostriedok 750 ml

Somat Oplachovací prostriedok 750 ml

Na predajni:
TERNO

Platnosť: 28.5. - 3.6.2020

Cena: 3,39

BlondMe

BlondMe

BlondMe poskytuje maximálnu individualizáciu blond služieb s absolútnou istotou a úplnou bezpečnosťou vďaka inovačnej Bonding technológii obsiahnutej vo farbách aj starostlivosti.

Vademecum

Vademecum

Vyvinuté spolu s odborníkmi na zubnú starostlivosť, laboratóriá Vademecum poskytujú kompletnú zubnú ochranu kombinujúcu výskum a silu prírody. Predávaná najmä vo Francúzsku a v centrálnej Európe, Vademecum je jediná značka zubných pást od spoločnosti Henkel, ktorá je špeciálne vyvinutá s cieľom zvýšiť účinok prírodných zložiek - pre zdravé zuby a ďasná s účinnou ochranou.

Taft

Taft

Značka Taft je lídrom na európskom stylingovom trhu ponúkajúcim produkty, ktoré vašim vlasom poskytnú dokonalú fixáciu po celý deň a za akéhokoľvek počasia. Široký sortiment značky Taft zahŕňa produkty špeciálne vytvorené pre mužov a ženy. Sortiment sa skladá z lakov na vlasy, pien, sprejov určených na vyfúkanie vlasov, lotion, ktoré chránia vlasy pred teplom, gélov, gélových sprejov, krémov a voskov.

Vybraný akčný tovar značky Taft

-25%Taft lak 250 ml

Taft lak 250 ml

Na predajni:
101 DROGERIE

Platnosť: 27.5. - 9.6.2020

Cena: 2,99

Loctite

Loctite

Loctite je svetovým lídrom v lepiacom priemysle a to je zárukou tých najinovatívnejších riešení pre každodenné potreby pri opravách a lepení v domácnosti. Neustále inovácie zabezpečujú neprestávajúci rozvoj receptúry a ponúkajú množstvo riešení.

Pur

Pur

Značka Pur reprezentuje ľahkosť, s akou vďaka svojmu výkonu odstraňuje aj najhoršiu mastnotu. Zameranie na zákazníka a inovácie sa prejavujú neustálym vylepšovaním receptúry. Pur preto pridal do svojho portfólia nové produkty a riešenia. Nová inovatívna receptúra neodstraňuje iba mastnotu, ale tiež škrob, navyše bez zdĺhavého predmáčania.

Vybraný akčný tovar značky Pur

-17%Pur Power 450 ml

Pur Power 450 ml

Na predajni:
101 DROGERIE

Platnosť: 6.5. - 23.6.2020

Cena: 0,89

Syoss

Syoss

Syoss, značka s najúspešnejším uvedením na trh za posledných 10 rokov, poskytuje produkty z oblasti vlasovej starostlivosti, stylingu a farbenia, ktoré sú vyvinuté a testované v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi a stylistami.

Gliss Kur

Gliss Kur

Značka Gliss Kur je vlasovým špecialistom s unikátnou technológiou Liquid Hair-Repair. Táto technológia vďaka tekutému keratínu regeneruje nielen poškodený povrch vlasov ale zároveň aj ich vnútro. Od roku 1952, kedy bol predstavený Gliss Kur sprejový tonik, sa značka Gliss Kur stala expertom v regenerácii poškodených vlasov. Už viac ako 60 rokov sa meno Gliss Kur spája s vyhľadávanou starostlivosťou a neustálymi inováciami.

Vybraný akčný tovar značky Gliss Kur

Gliss Kur Fiber Therapy 200 ml

Gliss Kur Fiber Therapy 200 ml

Na predajni:
dm drogerie markt

Platnosť: 1.6. - 30.6.2020

Cena: 3,99

Colour Catcher

Colour Catcher

Inovatívny prípravok proti zafarbeniu bielizne Colour Catcher umožňuje prať bez triedenia. Colour Catcher využíva revolučnú technológiu zabraňujúca nechcenému zafarbenie bielizne. Šetrí čas aj peniaze a uľahčuje život, pretože teraz môžete prať rôznofarebné bielizeň spoločne a nemusíte sa zaoberať jeho triedením. Dôkaz je na obrúsku!

Palmex

Palmex

Najnovšia generácia pracích práškov a gélov vo svojom zložení kombinuje šesť najmodernejších enzýmov, ktoré naraz pôsobia proti rôznym druhom škvŕn - proti bielkovinovým škvrnám ako sú nečistoty na golieri a manžetách, proti mastným škvrnám ako je omáčka na špagety aj proti ďalším nepríjemným škvrnám od jedla, napríklad od ryže, detského jedla alebo zmrzliny. Silné zloženie zároveň aktívne pôsobí proti zašednutiu bielizne a tvorbe žmolkov.

Schauma

Schauma

Už viac ako 60 rokov je Schauma európskou dôveryhodnou značkou pre celé rodiny, ktorá posilňuje vlasy a stará sa o ne až ku končekom. Jedinečné receptúry s Intensive-Care-Proteínom regenerujú vlasovú štruktúru a dodávajú vlasom späť to, čo stratili. Pre perfektnú starostlivosť, silné a krásne vlasy. Schauma ako rodinná značka ponúka produkty vlasovej starostlivosti pre každý typ vlasov, každý vek, každé pohlavie, bábätká, deti i dospelých. Rad produktov Schauma obsahuje klasické šampóny, kondicionéry a kúry na vlasy pre dokonalú univerzálne vlasovú starostlivosť.

Vybraný akčný tovar značky Schauma

-35%Schauma Anti-Dandruff X3 400 ml

Schauma Anti-Dandruff X3 400 ml

Na predajni:
Kraj

Platnosť: 28.5. - 3.6.2020

Cena: 2,19

Clin

Clin

Clin je expert na dokonale čisté okná bez šmúh. Výnimočná receptúra s alkoholom poskytuje oknám žiarivý lesk bez šmúh aj bez vyčerpávajúceho leštenia. Unikátna hlavica podporuje nielen funkciu spreja, ale aj funkciu peny, vďaka čomu odstraňuje aj zažranú špinu. Clin pokrýva hneď niekoľko potrieb zákazníkov v oblasti vône (citron, jablko, ocot), typov a veľkosti balenia (spreje, náhradné balenia, plastová fľaša), ako aj špecializácie produktov (okná, univerzálny, proti zahmlievaniu, rámy či variant na viaceré povrchy. Clin je lídrom na trhu čistiacich prostriedkov na okná v strednej a východnej Európe.

Rex

Rex

Každá rodina chce čo najviac voľného času tráviť spoločne. Ale niektoré z týchto chvíľ prinášajú veľké množstvo špinavej bielizne, hlavne ak sú v rodine deti. Je teda potrebný silný prací prostriedok, ktorý efektívne vyperie všetky škvrny. Veríme, že si môžete bezstarostne užívať aktívny rodinný život, i napriek tomu, že na vás doma čaká veľké množstvo nevypranej bielizne. Rex Max Effect ponúka účinné riešenie, ktoré vám umožní odstrániť dokonca i odolné škvrny a vytvorí vám ochrannú vrstvu na moderných vláknach, ktorá chráni ešte silnejšie proti priľnutiu nových škvŕn.

Palette

Palette

Odborník na vlasové farby s viac ako 45 rokmi skúseností v 45 krajinách po celom svete, Palette je profesionálny expert na vlasové farby, ktorému môžete dôverovať. Počas týchto rokov sme vyvinuli jedinečné a účinné receptúry, ktoré prekračujú očakávania spotrebiteľov bez ohľadu na to, aké rozličné ich potreby sú. Nezáleží na tom, či si chcete zmeniť farbu natrvalo, spoľahlivo prekryť šediny, alebo jednoducho vyskúšať nový vzhľad vlasov: Palette vám ponúka kompletný rad produktov, ktoré splnia vaše osobné želania a túžby.

Vybraný akčný tovar značky Palette

-26%Schwarzkopf Palette Deluxe

Schwarzkopf Palette Deluxe

Na predajni:
101 DROGERIE

Platnosť: 27.5. - 9.6.2020

Cena: 3,69

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme

Na predajni:
dm drogerie markt

Platnosť: 1.6. - 30.6.2020

Cena: 3,49

K2R

K2R

Colour Catcher - vôbec prvý revolučný prácí obrúsky, ktoré šetrí čas i peniaze! Obrúsky Color Catcher chráni vaše oblečenie pred nežiaducim zafarbením a vy sa už viac nemusíte zaoberať jeho zdĺhavým triedením.

Vybraný akčný tovar značky K2R

-42%K2r Colour Catcher 20 obrúskov

K2r Colour Catcher 20 obrúskov

Na predajni:
101 DROGERIE

Platnosť: 6.5. - 23.6.2020

Cena: 3,49

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.