Schauma

Schauma

Schauma

detská kozmetika

Už viac ako 60 rokov je Schauma európskou dôveryhodnou značkou pre celé rodiny, ktorá posilňuje vlasy a stará sa o ne až ku končekom. Jedinečné receptúry s Intensive-Care-Proteínom regenerujú vlasovú štruktúru a dodávajú vlasom späť to, čo stratili. Pre perfektnú starostlivosť, silné a krásne vlasy. Schauma ako rodinná značka ponúka produkty vlasovej starostlivosti pre každý typ vlasov, každý vek, každé pohlavie, bábätká, deti i dospelých. Rad produktov Schauma obsahuje klasické šampóny, kondicionéry a kúry na vlasy pre dokonalú univerzálne vlasovú starostlivosť.

Tovar Schauma

Vybraný akčný tovar značky Schauma

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.