Kofola ČeskoSlovensko

Kofola ČeskoSlovensko

Kofola ČeskoSlovensko

balené vody / minerálne vody | energy drinky | koly | cukor

Naše nápoje vyrábame poctivo a s láskou. S nadšením sa snažíme o to, čo je v živote naozaj dôležité: milovať, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.


O spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v ôsmych závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 2180 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. V Poľsku je obľúbená napríklad naša Hoop Cola alebo ovocné sirupy Paola, ale tým to zďaleka nekončí. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Najnovšou akvizíciou je spoločnosť LEROS, tradičný výrobca zmesí z liečivých rastlín.

Značky spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko

 • Jupík

  Jupík

  Jupík Crazy Aqua je moderný nesýtený nápoj pre deti z pramenitej vody s kvapkou ovocnej šťavy v obľúbených príchutiach jahoda, jablko, citrón a malina, ktoré vždy osviežia. Ide o detskú vodu bez konzervantov, umelých farbív a sladidiel. Pollitrová fľaša so športovým uzáverom je ideálnym objemom na doplnenie tekutín u detí.

 • Vincentka

  Vincentka

  Tradičné minerálna voda z prírodného liečivého zdroja Vincentka vyviera vo žriedlové štruktúre kúpeľov Luhačovice, na severozápadnom podhorí Bielych Karpát. Vincentka je ojedinelá prírodná minerálna voda z prírodného liečivého zdroja, veľmi silno mineralizovaná, hydrogénuhličitanov-chlorido-sodného typu, so zvýšeným obsahom fluoridov a kyseliny boritej.

 • Top Topic

  Top Topic

  Top Topic je od roku 1987 obľúbená značka, ktorá vyrába osviežujúci limonády bez umelých farbív a sladidiel v niekoľkých ovocných príchutiach: TOP TOPIC HROZNO - jemne perlivá hroznová limonáda, TOP TOPIC POMARANČ - jemne perlivá pomarančová limonáda, TOP TOPIC MALINA - jemne perlivá malinová limonáda, TOP TOPIC CITRÓN- jemne perlivá citrónová limonáda.

 • Jupí

  Jupí

  Okrem tradičných Jupí sirupov Jahoda, Malina, Lesné zmes, prinášame aj tropické osvieženie v podobe sirupov Citrón a Pomaranč. Vyskúšať však môžete tiež netradičné chute ako Jupí sirup Aloe vera, Mutivitamín či Harmanček a šípok.

 • Semtex

  Semtex

  SEMTEX bol uvedený na trh v roku 1995 ako vôbec prvý český energetický nápoj. Obsahuje povzbudzujúce látky, ako je taurín alebo kofeín, a rad vitamínov, ktoré vám dodajú potrebnú dávku výbušnej energie. Základný rad zahŕňa sýtený a nesýtený variant (ORIGINAL a FORTE). Okrem toho značka pravidelne prichádza s originálnymi limitovanými edíciami. V ponuke je vo formátoch balenia 250 ml a 500 ml.

  Vybraný akčný tovar značky Semtex

  Semtex 500 ml, vybrané druhy

  Semtex 500 ml, vybrané druhy

  Cena 0,79

  Na predajni Billa

  Platnosť 14.8. - 20.8.2019

  -