Kofola ČeskoSlovensko

Kofola ČeskoSlovensko

balené vody / minerálne vody | energy drinky | koly | limonády | cukor

Naše nápoje vyrábame poctivo a s láskou. S nadšením sa snažíme o to, čo je v živote naozaj dôležité: milovať, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

O spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v ôsmych závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 2180 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. V Poľsku je obľúbená napríklad naša Hoop Cola alebo ovocné sirupy Paola, ale tým to zďaleka nekončí. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Najnovšou akvizíciou je spoločnosť LEROS, tradičný výrobca zmesí z liečivých rastlín.

Značky spoločnosti

Jupík

Jupík

Jupík Crazy Aqua je moderný nesýtený nápoj pre deti z pramenitej vody s kvapkou ovocnej šťavy v obľúbených príchutiach jahoda, jablko, citrón a malina, ktoré vždy osviežia. Ide o detskú vodu bez konzervantov, umelých farbív a sladidiel. Pollitrová fľaša so športovým uzáverom je ideálnym objemom na doplnenie tekutín u detí.

Vybraný akčný tovar značky Jupík

-25%Jupík Funny Fruit 330 ml

Jupík Funny Fruit 330 ml

Na predajni:
TERNO

Platnosť: 28.5. - 3.6.2020

Cena: 0,49

Vincentka

Vincentka

Tradičné minerálna voda z prírodného liečivého zdroja Vincentka vyviera vo žriedlové štruktúre kúpeľov Luhačovice, na severozápadnom podhorí Bielych Karpát. Vincentka je ojedinelá prírodná minerálna voda z prírodného liečivého zdroja, veľmi silno mineralizovaná, hydrogénuhličitanov-chlorido-sodného typu, so zvýšeným obsahom fluoridov a kyseliny boritej.

Top Topic

Top Topic

Top Topic je od roku 1987 obľúbená značka, ktorá vyrába osviežujúci limonády bez umelých farbív a sladidiel v niekoľkých ovocných príchutiach: TOP TOPIC HROZNO - jemne perlivá hroznová limonáda, TOP TOPIC POMARANČ - jemne perlivá pomarančová limonáda, TOP TOPIC MALINA - jemne perlivá malinová limonáda, TOP TOPIC CITRÓN- jemne perlivá citrónová limonáda.

Jupí

Jupí

Okrem tradičných Jupí sirupov Jahoda, Malina, Lesné zmes, prinášame aj tropické osvieženie v podobe sirupov Citrón a Pomaranč. Vyskúšať však môžete tiež netradičné chute ako Jupí sirup Aloe vera, Mutivitamín či Harmanček a šípok.

Semtex

Semtex

SEMTEX bol uvedený na trh v roku 1995 ako vôbec prvý český energetický nápoj. Obsahuje povzbudzujúce látky, ako je taurín alebo kofeín, a rad vitamínov, ktoré vám dodajú potrebnú dávku výbušnej energie. Základný rad zahŕňa sýtený a nesýtený variant (ORIGINAL a FORTE). Okrem toho značka pravidelne prichádza s originálnymi limitovanými edíciami. V ponuke je vo formátoch balenia 250 ml a 500 ml.

Vybraný akčný tovar značky Semtex

-24%Semtex Explosive Energy 250 ml

Semtex Explosive Energy 250 ml

Na predajni:
TERNO

Platnosť: 28.5. - 3.6.2020

Cena: 0,65

Vinea

Vinea

Najobľúbenejší slovenský hroznový nápoj! Už pri zrode sme mali bielu a červenú Vineu. Práve s týmito dvomi sme mnohí vyrástali a spájajú sa nám s nimi neopakovateľné spomienky. Sú to ikony našej značky. Stále plné šťavnatou hroznovou chuťou, ako pri prvom naplnení.

Kofola

Kofola

Tradičný, československý kolový nápoj a nezameniteľnou chuťou a arómou vyrábaný už od roku 1960. Zmes 14 bylín a ovocných štiav okorenených sladkým drievkom. To je Kofola Original. Láska na prvý hlt, láska na celý život.

Vybraný akčný tovar značky Kofola

-45%Kofola 2 l, vybrané druhy

Kofola 2 l, vybrané druhy

Na predajni:
Kraj

Platnosť: 28.5. - 3.6.2020

Cena: 0,69

Rajec

Rajec

Uprostred chránenej panenskej prírody Rajeckej doliny sa rodí jedinečná prírodná pramenitá voda Rajec. Prirodzená mineralizácia 300 mg / l, vyvážený pomer vápniku a horčíku a skvelá osviežujúca chuť pramenitej vody Rajec osloví aj tých najnáročnejších a dodá pocit rovnováhy a harmónie. Pramenitá voda Rajec nesýtená, jemne sýtená a sýtená, ochutená.

Vybraný akčný tovar značky Rajec

-38%Rajec ochutená voda 1,5 l

Rajec ochutená voda 1,5 l

Na predajni:
Billa

Platnosť: 27.5. - 2.6.2020

Cena: 0,55

Bílinská Kyselka

Bílinská Kyselka

Bílinská kyselka je vynikajúci reprezentant kráľovskej kategórie kúpeľných prameňov, rýdzo alkalických kyseliek. Už viac ako tri storočia je kúpeľnú pitnou kúrou najstarších európskych kúpeľov Teplice. Odtiaľ sa jej sláva rozšírila do klasického európskom kúpeľníctva, kde sa užíva pri ťažkostiach so zažívaním, s prekyslením žalúdka, pálenie záhy, pri kameňoch, pri chorobách látkovej výmeny, dne a reumatizme. Získala svetové ocenenia ako nápoj pri diabetes melitus a stala sa predmetom mnohých vedeckých prác. Užíva sa tiež na inhalácie. Vďaka svojej vycibrenej chuti a prirodzenej perlivosti sa usídlila na stoloch európskej gastronómie. Špičkové parametre umožňujú stáčanie bez úprav v rýdzo prírodnej podobe.

Evian

Evian

Exkluzívna minerálna voda Evian má viac ako dvestoročnú históriu. Pochádza z francúzskych Álp v blízkosti mesta Évian-les-Bains, ktoré leží na južnom brehu Ženevského jazera. Kvapky dažďa a snehové vločky tu presakujú ľadovcom do kilometrovej hĺbky. V priebehu prirodzenej filtrácie, ktorá trvá 15 rokov, získava Evian svoju nezameniteľnú minerálnu rovnováhu. Alpská čistota a perfektne vyvážená mineralizácia dávajú minerálnej vode Evian jedinečnú chuť. Je tiež doporučovaná šéfkuchári a sommeliermi po celom svete. Čistý a elegantný design šitý na mieru prémiovému segmentu.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.