Zaujímavosti

Zahájenie grilovacej sezóny

Teraz v máji nám slnečné lúce pekne zohrievajú zem, preto mnohí z nás uvažujú o stolovaní vonku pod holým nebom. Na to sú ako stvorené tradičné grilovačky alebo barbecue party či opekačky. Tak si nachystajme kvalitný gril, inšpirujme sa zaujímavými receptami a poďme s priateľmi grilovať.

17.05.2019

Prečítať celý článok

Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov

Veľká noc sa blíži rýchlym tempom a aj vy rozmýšľate nad tým, ako sa orientovať v otváracích hodinách počas veľkonočných sviatkov? Predsa len, sviatky trvajú od Zeleného štvrtka do Veľkonočného pondelka a vy určite chcete mať všetko nakúpené, čo treba, aby ste si pokojne mohli vychutnať veľkonočné hody. Prinášame vám stručný prehľad o tom, ako sú naše najväčšie reťazce otvorené.

17.04.2019

Prečítať celý článok

Netradičné zdobenie veľkonočných vajíčok

S veľkou radosťou môžeme povedať, že jar sa nám už oficiálne začala, stromy začínajú kvitnúť, vtáčiky spievajú svoje jarné árie, vonku sa citelne oteplilo a teraz je ten správny čas rozprávať sa o prípravách na Veľkú noc, pretože tá sa blíži. Už sme vám predstavili nápady na veľkonočné recepty, teraz sa budeme zaoberať farbením a zdobením veľkonočných vajíčok.

11.04.2019

Prečítať celý článok

Kedy začať s jarnou prácou v záhrade

Musíme povedať, že je potrebné začať s úpravou záhrady už na jeseň. Vašu pôdu v záhradke treba na jeseň porýľovať a v zime porýľované hrudy hliny rozpraskajú pripravené na jarnú úpravu.

18.03.2019

Prečítať celý článok

Jednoduché recepty na Veľkú noc

Jednou z obľúbených tradícií na Veľkú noc je príprava pokrmov, ktoré si počas roka bežne nedoprajú. My Vám prinášame inšpiráciu na niektoré z nich.

12.03.2019

Prečítať celý článok

Ako si vyrobiť vlastnú veľkonočnú výzdobu

V týchto dňoch vítame jar, vonku sa pomaly ale isto otepľuje a vy možno rozmýšľate o tom, ako si vyzdobíte dom alebo byt či len interiér, aby to bolo v zanmení prichádzajúcej jari a blížiacej sa Veľkej noci. My vám dávame pár tipov, ako si jednoducho sami doma vyrobíte veľkonočnú výzdobu a dokonca aj ušetríte.

05.03.2019

Prečítať celý článok

Čo nesmie chýbať v žiadnej špajzi

Každá domácnosť sa neobíde bez potravín, ktoré možno skladovať dlhšie, aby v prípade potreby boli vždy poruke. Hovoríme o potravinách, ktoré radíme nielen medzi základné, ktoré sú častou surovinou v pokrmoch, ale hodí sa mať aj nejaké pochutiny (chipsy, oriešky, koláčiky) pre nečakaných hostí. Nikdy neviete, kedy sa vám môžu zísť, keď sa ohlási nečakaná návšteva.

28.02.2019

Prečítať celý článok

Tipy na rýchle recepty z troch ingrediencií

Aj vy radi varíte jedlá, ktoré pripravíte rýchlo a chutne? Aj my, a preto vám prinášame tipy, ako si z troch ingrediencií urobiť obed alebo len ľahký snack, nechajte sa inšpirovať.

19.02.2019

Prečítať celý článok

Originálne darčeky na Valentína

Blíži sa Valentín, ktorý je 14. februára, a aj vy rozmýšľate nad tým, ako prekvapiť svoju polovičku darčekom, ktorý by bol podľa vašich predstáv, najlepšie originálny? Taký, ktorý nielen poteší, ale aj prekvapí. Predsa nie ste obyčajný partner, ktorý by sa uspokojil len s čokoládkou alebo kvetinou. Pozrite sa na naše tipy, možno si z nich niektorý vyberiete

07.02.2019

Prečítať celý článok

Ako na odolné škvrny

Určite ste už zažili, že vám po prechádzke s deťmi po tráve ostalo nepríjemný suvenír v podobe fľaku na oblečení od trávy. Alebo sa vaše deti zamastili jedlom a vy si s tým po veľkej snahe práčky neviete rady. Taktisto neželaný fľak na oblečení od vína alebo kávy vás vie potrápiť. Prinášame vám niekoľko tipov ako škvrny nadobro odstrániť. Budú vám na to stačiť prostriedky z domácnosti alebo dobroty z chladničky.

04.02.2019

Prečítať celý článokReklama
     
Reklama
Reklama