Zaujímavosti

Otváracia doba počas vianočných sviatkov

Mnohí ľudia sa tešia na pokojnú atmosféru počas vianočných sviatkov, a k tomu prispieva, aby bolo nachystané všetko, čo k Vianociam patrí. Aby bolo upratané a nakúpené všetko, čo treba.

21.12.2017

Prečítať celý článok

Ako ušetriť pri nákupe krmiva pre domácich miláčikov

Domácich miláčikov, či už ide o psy alebo mačky, považujeme za milovaných členov domácnosti a chceme pre nich len to najlepšie. Od starostlivosti o nich, výbehu, až po kŕmenie. Neraz musíme na kŕmivo vyhradiť nemalé finančné prostriedky, nie je to vždy lacná záležitosť.

22.11.2017

Prečítať celý článok

Ako vybrať účinné probiotiká

S chladnejšími dňami pokračujúceho jesene prichádza obdobie prechladnutí a chrípok, čo dá našej imunite zabrať, aby sa s infekciám popasovala. Nie vždy sa to nášmu telu darí samému a my čo častejšie siahame po vitamínových produktoch, ktoré sľubujú okamžitú úľavu.

27.10.2017

Prečítať celý článok

3 tipy, ako ušetriť pri nákupe kozmetiky

Nakupujete často kozmetiku a každý mesiac je nemalou položkou vo vašom rozpočte? Pripravili sme 3 tipy, vďaka ktorým môžete pri nákupe výrazne ušetriť.

03.04.2017

Prečítať celý článok

Billa: Skvelá ponuka druhého páru obuvi za polovicu v EXIsporte

Nakúpte v predajniach Billa v mesiaci marec za aspoň 15 euro a získajte poukážku na zľavu z druhého páru obuvi v predajniach EXIsport.

22.03.2017

Prečítať celý článok

S BILLOU do kina

Nie to nie je vtip. BILLA Vám už neprináša len bohatý sortiment potravín a zmiešaného tovaru, ale teraz sa vďaka členstvu v ich klube môžete pozrieť na najnovšie filmy so zľavou. A koľko? Až 10% na vstupné do kín siete CINEMAX! To sa už oplatí.

21.02.2017

Prečítať celý článok

Vždy niečo iné v Lidli

V predajniach Lidl okrem týždňov, kedy nakúpite tradičné svetové špeciality prebiehajú aj iné, nemenej zaujímavé tematické týždne. Oplatí sa ich sledovať, pokiaľ vyhľadávate nízke ceny, výhodné balenia či netradičné produkty.

13.01.2017

Prečítať celý článok

Lidl cestuje naprieč krajinami

Vďaka Lidlu môžete cestovať naprieč kultúrami z týždňa na týždeň.

06.01.2017

Prečítať celý článok

Tipy na vianočné darčeky

A je to tu zas. Rok čo rok vymýšľate akými darčekmi obdarovať vašich najmilších? Nebojte sa, možno to nakoniec nebude také zložité, ako si myslíte Prinášame vám zopár tipov z akciových letákov predajcov. Inšpirujte sa našim výberom a zvýhodnenými cenami.

14.12.2016

Prečítať celý článokReklama
     
Reklama
Reklama

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK