Akcie a zľavy: Audio Tesco

Nebol nájdený žiaden tovar v kategórii audio
Nižšie nájdete kompletnú aktuálnu ponuku tovaru z kategórie Elektronika a biela technika.

Vybrať reťazec:
Reklama
Spojte príjemné s užitočným a vyberte si audio systémy počas nakupovania v obchodných reťazcoch Tesco. Nemusíte tak zbytočne chodiť do iných obchodov, keď tu to máte pekne pohromade a môžete si prezrieť ponuku napríklad pri nákupe potravín v akcii. Taktiež sme pre Vás zhromaždili fotoaparáty, TV a video techniku či inú elektroniku v akcii. Audio technika v online akciových letákoch Tesco alebo priamo na predajniach, istotne si vyberiete.

Platí do vypredania zásob.
Tento výpis má iba informatívny charakter a nemôže byť použitý na vymáhanie tovaru podľa uvedných špecifikácií.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.